Opis usług pielęgniarskich

W trosce o zdrowie i komfort pacjenta wszystkie zabiegi oraz czynności przeprowadzam z dużą starannościa i dokładnością. W pracy wykorzystuję tylko sprzęt jednorazowego użytku. Moje usługi pielęgniarskie świadczę na terenie Warszawy w domu pacjenta, w zakładach pracy bądź innych wskazanych miejscach.

Aby przybliżyć Państwu to co robię, poniżej zamieszczam krótki opis najczęściej wykonywanych przeze mnie czynności:

Świadczę usługi stawiania baniek ogniowych i bezogniowych na terenie Warszawy u dorosłych i dzieci w domu pacjenta. Kuracja bańkami zapomniana przez lata lub traktowana z przymrużeniem oka znów wróciła do łask. Bańki stawiamy na początku infekcji lub w trakcie wspomagająco przy antybiotyku jeżeli nie ma wystarczająco dobrej odpowiedzi organizmu na leczenie. Bańki są również alternatywą na wzmocnienie odporności u dzieci przed sezonem przeziębień. Nie wszyscy jednak mogą skorzystać z takiej kuracji. Ponieważ są przeciwwskazania przed zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem.

Zabieg pobierania krwi wykonuję prywatnie w domu pacjenta. Krew do badań pobierana jest z żyły sprzętem jednorazowym otwieranym przy pacjencie. Dalsze kroki to transport krwi do laboratorium gdzie wykonywane są potrzebne badania. Wynik najczęściej jest tego samego dnia do odbioru we wskazanym laboratorium lub dostarczam do domu. Pobranie krwi wykonuję w dni robocze i w święta. Bardzo dobra oferta / alternatywa dla tych którzy nie chcą lub nie mogą wyjść z domu do punktu pobrań. Oszczędzamy w ten sposób czas i minimalizujemy stres.